Witam Was w świecie moich robótek.

Wszystkie prace na których widnieje moje logo zostały poczynione moimi rękoma i uwiecznione na zdjęciach. Jeśli któraś praca nie jest moja zaznaczam to w poście i umieszczam zdjęcie za pozwoleniem osoby która je zrobiła. Zdjęcia z podpisem "Silvanis" są moją własnością i kopiowanie, rozpowszechnianie bez mojej zgody i wiedzy jest zabronione.

Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz ślad po swojej wizycie w postaci drobnego komentarza.

Jeśli spodoba Ci się któraś z moich prac z przyjemnością wykonam ją dla Ciebie w takiej formie jak jest lub jaką sobie wymarzysz.

Obserwatorzy

niedziela, 3 lipca 2011

Lew

Cukiereczki cukiereczkami :) 
Za oknem ponuro i deszczowo więc postanowiłam trochę pogrzebać w moich nie dokończonych pracach (uwierzcie trochę ich jest) czemu nie dokończone?? Hmmm nie raz brak weny co z tym dalej zrobić, czasami znudzenie jak się robi jednym i tym samym wzorem (może ja tak tylko mam). 

Na początku miała to być makatka wisząca ale jak ją chciałam powiesić na ścianę nie wyło widać wzoru tylko rozlane coś, więc dzisiaj postanowiłam zrobić z tego podusię dla mojej córeczki. Mina mojej Uli bezcenna jak go zobaczyła teraz wyleguje się na swoim lwie. :) 

Poduszka ma rozmiar: 70 na 40

4 komentarze:

 1. Pięknie dziękuję za odwiedziny u mnie i udział w zabawie:).Poducha rewelacja:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna poduszka. Nie dziwię się radości Uli.
  Jak ja lubię filet.
  Muszę się znowu zabrać za moją firankę filetową, bo zbyt długo leżakuje a postanowiłam ją skończyć do końca lipca.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń

Uwielbiam czytać Wasze komentarze one dodają mi sił żeby tworzyć kolejne prace.