Witam Was w świecie moich robótek.

Wszystkie prace na których widnieje moje logo zostały poczynione moimi rękoma i uwiecznione na zdjęciach. Jeśli któraś praca nie jest moja zaznaczam to w poście i umieszczam zdjęcie za pozwoleniem osoby która je zrobiła. Zdjęcia z podpisem "Silvanis" są moją własnością i kopiowanie, rozpowszechnianie bez mojej zgody i wiedzy jest zabronione.

Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz ślad po swojej wizycie w postaci drobnego komentarza.

Jeśli spodoba Ci się któraś z moich prac z przyjemnością wykonam ją dla Ciebie w takiej formie jak jest lub jaką sobie wymarzysz.

Obserwatorzy

środa, 12 listopada 2014

Chodniczek do łazienkiWitam Wszystkich :)

Nie wiem czy Wy też tak macie, idziecie do sklepu oglądacie dany produkt i się zastanawiacie co można by z tego zrobić? 
Ostatnio byłam w sklepie budowlanym z mężem a on tak tam leżał samiusieńki jak palec i krzyczał do mnie kup mnie, kup mnie. Przeszłam jeden raz koło niego obojętna, on dalej kusił i prowokował. Przeszłam drugi raz nie patrząc w jego stronę ale on krzyczał no kup mnie, kup mnie. Nie wytrzymałam wzięłam go do ręki i zaczęłam oglądać, dotykać w końcu uległam i kupiłam go. A co kupiłam? 425 metra sznura z konopi z którego powstał chodniczek do łazienki.  Na chodniczek poszło 400 m sznurka musiałam dziergać w bawełnianych rękawiczkach bo tak gryzł że inaczej się nie dało. Musiałam mieć metalowe bo plastikowe nie wytrzymało i połamało po paru okrążeniach. Sznurek do tanich nie należał za szpulę zapłaciłam 50 zł. 

Chodniczek ma wymiary 110 x 50

A oto co wydziergałam   


Splot babcine kwadraty 

A tu w przybliżeniuTyle mi jeszcze zostało sznurka z pewnością coś jeszcze wymyślę :) I metalowe szydełko 6 mm zrobione przez mężusia :D

2 komentarze:

  1. Fajny chodniczek. Super masz męża, ze Ci szydełko zrobił.

    OdpowiedzUsuń

Uwielbiam czytać Wasze komentarze one dodają mi sił żeby tworzyć kolejne prace.