Witam Was w świecie moich robótek.

Wszystkie prace na których widnieje moje logo zostały poczynione moimi rękoma i uwiecznione na zdjęciach. Jeśli któraś praca nie jest moja zaznaczam to w poście i umieszczam zdjęcie za pozwoleniem osoby która je zrobiła. Zdjęcia z podpisem "Silvanis" są moją własnością i kopiowanie, rozpowszechnianie bez mojej zgody i wiedzy jest zabronione.

Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz ślad po swojej wizycie w postaci drobnego komentarza.

Jeśli spodoba Ci się któraś z moich prac z przyjemnością wykonam ją dla Ciebie w takiej formie jak jest lub jaką sobie wymarzysz.

Obserwatorzy

sobota, 30 czerwca 2012

Tunika dla młodej

Tunika robiła się długo bo co chwila coś innego miałam do zrobienia. Jednak się wyrobiłam i młoda ma swoją upragnioną tunikę na wczasy. Tunika robiona na szydełku a kaptur na drutach tak sobie wymyśliła młoda. Z kapturem miałam zagwozdkę z czym to się je ale z pomocą przyszła Iwonka której bardzo, bardzo dziękuję. 

Dziękuję też za komentarze jakie piszecie na blogu to tak motywuje a teraz w trudnych chwilach ta motywacja jest jeszcze bardziej potrzebna. Dopadł mnie dół robótkowy kiedy wraz z mężem dostaliśmy bardzo nieciekawą wiadomość. Nic mnie nie cieszy ale obiecuje że candy zorganizuje choć bym musiała się zmusić do szydełka.

Dobra koniec żali, pooglądajcie tuniczkę.

Tunika ma 76 cm długości. Pożarła mi 3 motki włóczki Sonata 70% bawełna 30% wiskoza, 100g-294m. Bardzo fajnie robi się tą włóczką.

Dwa pierwsze zdjęcia z lampą błyskową.A tu już naturalny kolorek włóczki

7 komentarzy:

 1. Super tunika, młoda przeszczęśliwa ;o)
  Życzę szybkiego przepędzenia doła! ;o)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmmm sama bym taką chciała:)
  I oby dół szybko minął:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie wyszła, głowa do góry :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna!! To dobrze, że kaptur wyszedł jak powinien :)) Będzie lepiej! Głowa do góry :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajna tunik i nawet kapturek ma

  OdpowiedzUsuń

Uwielbiam czytać Wasze komentarze one dodają mi sił żeby tworzyć kolejne prace.